Jak dodać klucze reCaptcha

Jak dodać klucze reCaptcha Google do CMS PHP Fusion PHP Fusion V9 to popularny system zarządzania treścią, który oferuje wbudowane zabezpieczenia, w tym możliwość integracji z reCaptcha Google. Dodanie kluczy reCaptcha do CMS PHP Fusion jest stosunkowo proste i może być wykonane w kilku prostych krokach. Poniżej przedstawiamy instrukcję, jak to zrobić:

Krok 1: Uzyskaj klucze reCaptcha Google

Na początku musisz zarejestrować swoją witrynę na stronie www.google.com/recaptcha. Po rejestracji otrzymasz klucz publiczny i prywatny, które będą potrzebne do integracji reCaptcha z Twoim CMS PHP Fusion.

Krok 2: Zapisz klucze w Panelu administratora CMS PHP Fusion

Po uzyskaniu kluczy reCaptcha, zaloguj się do Panelu administratora swojego CMS PHP Fusion. Następnie przejdź do sekcji odpowiedzialnej za ustawienia zabezpieczeń. Zazwyczaj można to znaleźć pod nazwą "Ustawienia" lub "Zabezpieczenia".

W sekcji ustawień zabezpieczeń znajdź pole do wprowadzenia kluczy reCaptcha Google. Zazwyczaj będą to pola o nazwach "Klucz publiczny" i "Klucz prywatny". Wpisz odpowiednie klucze, które otrzymałeś od Google po rejestracji swojej witryny.

Krok 3: Zastosuj reCaptcha do formularzy

Po zapisaniu kluczy reCaptcha w Panelu administratora, możesz zastosować reCaptcha do różnych formularzy na swojej stronie. Domyślnie, reCaptcha jest już zintegrowana z formularzem rejestracji użytkownika i formularzem komentarzy pod artykułami.

Jeśli chcesz dodać reCaptcha do własnych formularzy, możesz skorzystać ze specjalnych funkcji dostępnych w CMS PHP Fusion. Oto przykładowy kod PHP, który umożliwia dodanie reCaptcha do formularza kontaktowego:

Zaznacz wszystko
Upewnij się, że zastępujesz "TWÓJ_KLUCZ_PUBLICZNY" i "TWÓJ_KLUCZ_PRYWATNY" odpowiednimi kluczami, które otrzymałeś od Google. Zastosowanie powyższego kodu umożliwi dodanie reCaptcha do własnych formularzy na stronie z CMS PHP Fusion, Przykład wykorzystania reCaptcha Google , do własnych formularzy .. Zapewniając dodatkową ochronę przed botami i spamem. Zintegrowanie reCaptcha z CMS PHP Fusion pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo Twojej witryny, chroniąc ją przed niepożądanymi interakcjami oraz zapewniając lepsze doświadczenie użytkownika.
10-02-2024

2014 - 2024 © nw.ct8.pl

Polityka prywatności
kontakt


Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc